Vítejte na fóru L2 serveru BlueLight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro hráče Lineage 2 Gracia part 2 serveru Blue Light
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Baylor's earring

Goto down 
AutorZpráva
Yugi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 08. 09

Baylor's earring Empty
PříspěvekPředmět: Baylor's earring   Baylor's earring EmptyTue Sep 08, 2009 1:20 pm

Cau mel jsem Baylor's earring.Ziskal jsem ho vymenou se SAELIN kdyby se nekdo zajimal o puvod.No ale k veci,pred chvili jsem prisel k warehousu a Baylor's earring tam nebyl.Vim ze jsem ho tam daval.Jeste pred par dny sem se na nej dival a ted tam proste neni.Takze co se to ***** deje???!!!

Zadam vysvetleni a navraceni.Drel sem na nej a kdyz sem ho konecne mel tak mi zmizi?Tak tohle vazne neberu.


btw mel jsem ho na postave Sasori.
Návrat nahoru Goto down
Yugi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 08. 09

Baylor's earring Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baylor's earring   Baylor's earring EmptyWed Sep 09, 2009 6:49 pm

Vidim ze se resi ze se nekomu ztratil Boss sperk.Cekal bych ze se nejake gm nebo administrator k tomu vyjadri,ale jak vidim tak nic.


jeste mala otazka na zaver.K cemu to forum je?nedostane se mi ani odpoved... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Yugi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 08. 09

Baylor's earring Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baylor's earring   Baylor's earring EmptyFri Sep 11, 2009 1:44 pm

Tak je to tu presne jak na minulym serveru kde jsem hral...kdyz se neco stane hraci a oznami to na foru tak se k tomu zadne GM,popripade admin nechce vyjadrit.Nic ve zlym ale kdyz nebudete resit problemy hracu,tak vam odtud vsichni odejdou.

Doufam ze mi jeste dnes admin popripade GM odpovi.
Návrat nahoru Goto down
Yugi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 28. 08. 09

Baylor's earring Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baylor's earring   Baylor's earring EmptySat Sep 12, 2009 12:58 pm

No taaaaaak to je tak tezky napsat PROC se mi ztratil baylor's earring??Nejsem jedinej komu se ztratil tak to uz RESTE.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Baylor's earring Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baylor's earring   Baylor's earring Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Baylor's earring
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte na fóru L2 serveru BlueLight :: Blue Light Fórum :: Problemy-
Přejdi na: