Vítejte na fóru L2 serveru BlueLight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum pro hráče Lineage 2 Gracia part 2 serveru Blue Light
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Velike zklamání

Goto down 
+7
Links
Bootys
Leila
ThymE
CarpeEos
Rokosssi
ElDiablOsIV
11 posters
AutorZpráva
ElDiablOsIV
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 06. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Velike zklamání   Velike zklamání EmptySat Jun 06, 2009 2:37 pm

Když jsem se dozvěděl o tom, že můj bývalý spoluhráč Blader-Fear chce zakládat vlastní server, byl jsem tou zprávou velice mile překvapen. Neskonale jsem se těšil, až znovu potkám své přátele a známe právě na tomto serveru. Myslel jsem si že server bude přiblížen co nejvíce k dokonalosti a právě proto, že vím jaký má Fear přístup k této výjmečné hře. Jsem zhnusen nad tím kam se server žene. Doufal jsem že se ubráníme toho co nas na ostatních serverech nejvíce znepokojovalo a mnohé hráče odpuzovalo k hraní na serveru. Nicméně bohužel je videt že je to jako na každém jiném L2j serveru kde se svěří malému pubertáčkovi do rukou zodpovědnost ve formě GM/zastupce Admina atp. jde server k šípku. Nebudu zde vypisovat co se me a dalším hráčům na serveru a jeho GM teamu nelibi, kdo má očí alespoň pootevřené tak ví o čem mluvím. Vzhledem k tomu že je to Fearův server tak nebudu nikde šířit má znepokojení a tím mu odrazovat hráče. Doufám že si to Feare přečteš a dozvíš se pravdu o věcech co se děly.. pak veř že se vratím protože Bootys na serveru nebude ani jako herní postava.
Návrat nahoru Goto down
Rokosssi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 29. 05. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptySat Jun 06, 2009 8:33 pm

No je fakt Feare že určitá podežření slyším čím dál víc . Měl bys začít taky prověřovat co je natom všem PRAVDA !
Návrat nahoru Goto down
http://s9.bitefight.cz/bite/c.php?uid=36495
CarpeEos
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 10:30 am

Připojuji se k prověření GM Logů u GM'Bootys, je to nehoráznost... Už kvůli zájmu admina by měl zveřejnit prohlášení o jeho posupech, a projít většinu jeho logů... Nebudu zde uvádět zkreslené informace co se všude šuškají, ani nebudu krivě obvinovat, jen chci upozornit treba na situace kdy se dvakrat zasebou Bootys logne a v minutce je pric co to asi znamena ? Ze by prehazovani Itemy... To nam snad objasni admin !!!
Návrat nahoru Goto down
ThymE
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 3:18 pm

Mas nejaky tip na tu "bootysovu support postavu"? Logne a vzapeti odlogne, vis to se stava.. spadne net/elektrina a nebo jen proste musi udelat neco jinyho. Bootys toho pro server udelal dost, nemyslim si, ze zrovna on by ho supportem znicil.
Návrat nahoru Goto down
Leila
Moderators
Moderators
Leila


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 31. 05. 09
Age : 38
Location : Ledec nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 3:52 pm

ThymE napsal:
Mas nejaky tip na tu "bootysovu support postavu"? Logne a vzapeti odlogne, vis to se stava.. spadne net/elektrina a nebo jen proste musi udelat neco jinyho. Bootys toho pro server udelal dost, nemyslim si, ze zrovna on by ho supportem znicil.

Jo ty myslis upravu tech HTML a XML souboru Very Happy no to je fakt tezky kdyz to zvladne i 10 lety decko co chodi na zakladku.

A o supportu si myslim ze mozna neco dela ale pokud si sam Admin nepohlida detske GM tak se holt neda nic delat
Návrat nahoru Goto down
Bootys
GM
GM



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 4:00 pm

ElDiablOsIV napsal:
Když jsem se dozvěděl o tom, že můj bývalý spoluhráč Blader-Fear chce zakládat vlastní server, byl jsem tou zprávou velice mile překvapen. Neskonale jsem se těšil, až znovu potkám své přátele a známe právě na tomto serveru. Myslel jsem si že server bude přiblížen co nejvíce k dokonalosti a právě proto, že vím jaký má Fear přístup k této výjmečné hře. Jsem zhnusen nad tím kam se server žene. Doufal jsem že se ubráníme toho co nas na ostatních serverech nejvíce znepokojovalo a mnohé hráče odpuzovalo k hraní na serveru. Nicméně bohužel je videt že je to jako na každém jiném L2j serveru kde se svěří malému pubertáčkovi do rukou zodpovědnost ve formě GM/zastupce Admina atp. jde server k šípku. Nebudu zde vypisovat co se me a dalším hráčům na serveru a jeho GM teamu nelibi, kdo má očí alespoň pootevřené tak ví o čem mluvím. Vzhledem k tomu že je to Fearův server tak nebudu nikde šířit má znepokojení a tím mu odrazovat hráče. Doufám že si to Feare přečteš a dozvíš se pravdu o věcech co se děly.. pak veř že se vratím protože Bootys na serveru nebude ani jako herní postava.

Velike zklamání 744137 Sem docela překvapený co si tu o mě píšete, já ve hře nemám postavu a nebudu mít. Fear si může projít moje Log soubory to mi nevadí. S Fearem si říkáme všechno tak by neměl být problém. Co se týče toho že se lognu do hry a odlognu je ,že sem dostal error nebo si dam Block PM tedy Silence,Invisible a vypnuti ze seznamu Gm listu. To co sem psal v předešlé větě dělám , když musím něco rychle dodělat (skilly,npc,rb,dropy) . Pravda je , že to co Píše Thyme "Bootys toho pro server udelal dost.". Fear mě pověřil abych spravoval server a to dělám , fearovu práci Vám říkat nebudu to je jeho věc. Času je mizerně málo tak se snažím to dělat co nejrychleji , někdy ani nestíhám odepisovat Vaše Pm tak Všem co sem neodepsal tak se omlouvám , můžete mi psát na email ( acx@volny.cz )nebo na forům , Snad ste to pochopili díky moc , Mějte se . Příjemnou zábavu na serveru Blue Light přeje Bootys. Velike zklamání 163284
Návrat nahoru Goto down
ThymE
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 4:02 pm

Hele, nechapu proc porad kecas do decek, copak vsichni 10 ti leti jsou blbci? kazdej neni jako ty, lip se to rict neda navic, zase vek, "detsko no omfg to zas bude".. to je jako kdybych rikal ze vsichni cesi jsou ***** x) nebo ze vsichni ostavaci jsou.. proste ok,vetsina jo,ale to ti nedava pravo obvinovat vsechny, napis par prikladu ale nepis o VSECH.. jinak fakt nechapu ty narazky od 5-ti letejch na vek.)

//kdybych soudil vek podle tveho hrani,nad 10 by ses nedostal.. "Leila picked Ring of Core +3" hadam ze si zkousel bugnout enchant.. gl x)
Návrat nahoru Goto down
Links
Doombringer
Doombringer
Links


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 05. 09
Age : 32
Location : Kamael doupe

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 4:34 pm

[quote="ThymE" "Leila picked Ring of Core +3" hadam ze si zkousel bugnout enchant.. gl x)[/quote]


rofl ., poznal sem takovy server kde se to tak dalo bugnout Smile
Návrat nahoru Goto down
Setha
Admin
Admin
Setha


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 25. 05. 09
Age : 38
Location : Zdar nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 5:01 pm

A vite kolik je Bootysovi opravdu?
Návrat nahoru Goto down
https://blue-light.forumczech.com
Links
Doombringer
Doombringer
Links


Poèet pøíspìvkù : 70
Join date : 30. 05. 09
Age : 32
Location : Kamael doupe

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 5:44 pm

to je uplne jedno kolik mu je,podle mne urcite nema 10 kdys dela gm.,
Návrat nahoru Goto down
Leila
Moderators
Moderators
Leila


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 31. 05. 09
Age : 38
Location : Ledec nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 5:47 pm

ThymE napsal:
Hele, nechapu proc porad kecas do decek, copak vsichni 10 ti leti jsou blbci? kazdej neni jako ty, lip se to rict neda navic, zase vek, "detsko no omfg to zas bude".. to je jako kdybych rikal ze vsichni cesi jsou ***** x) nebo ze vsichni ostavaci jsou.. proste ok,vetsina jo,ale to ti nedava pravo obvinovat vsechny, napis par prikladu ale nepis o VSECH.. jinak fakt nechapu ty narazky od 5-ti letejch na vek.)

//kdybych soudil vek podle tveho hrani,nad 10 by ses nedostal.. "Leila picked Ring of Core +3" hadam ze si zkousel bugnout enchant.. gl x)

Trapacku nech si vytahnout log ale ja sem core na zem nehodil a ani ho nemam xD roflmao ( pletes is me z Lejlou z BB ktery se snazi vse bugnout ) takze stfu
Návrat nahoru Goto down
ThymE
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 06. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 5:49 pm

Priklad.. Lejla=tvuj alt? x)
Návrat nahoru Goto down
shewa
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 09. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 8:39 pm

Milej Leilo.... kdyby sis radsi uvedomil ze ty ses zlodej nickuuuuu a vyhazovat neco v clan hall neni zakazano... zvlast kdyz se to nece nekomu tradovat... nemam co vic k tomu rict... ses proste lama...vsichni to ctou co pises... tak radsi mlc..... a vis moc dobre ze kdyz te nekde potkam ve hre tak te proste PKnu......nesnasim smrady ktery kradou nicky a obvinujou ostatni s bugu jenom proto ze ty treba nemas core..... na to si stezuj v klanu ze nejste schopni dostat se k zadnemu RB sperku.... lol!
Návrat nahoru Goto down
Setha
Admin
Admin
Setha


Poèet pøíspìvkù : 52
Join date : 25. 05. 09
Age : 38
Location : Zdar nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyTue Jun 09, 2009 8:42 pm

Zvrhlo se to tu. Presunuto do Offtopic
Návrat nahoru Goto down
https://blue-light.forumczech.com
Leila
Moderators
Moderators
Leila


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 31. 05. 09
Age : 38
Location : Ledec nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyWed Jun 10, 2009 10:23 am

shewa napsal:
Milej Leilo.... kdyby sis radsi uvedomil ze ty ses zlodej nickuuuuu a vyhazovat neco v clan hall neni zakazano... zvlast kdyz se to nece nekomu tradovat... nemam co vic k tomu rict... ses proste lama...vsichni to ctou co pises... tak radsi mlc..... a vis moc dobre ze kdyz te nekde potkam ve hre tak te proste PKnu......nesnasim smrady ktery kradou nicky a obvinujou ostatni s bugu jenom proto ze ty treba nemas core..... na to si stezuj v klanu ze nejste schopni dostat se k zadnemu RB sperku.... lol!


Lol mam obvinovat Nuclear klan ktery sam velky Repsol ( Salma ) vykradl a presel k BadBoys aby si honil EGO ? az takovy srac nejsem takze stfu. Je videt jak lakate novy hrace k sobe.

Zadny nick sem ti neukradl tak mi tu nebrec a bez si brecet nekam do rohu ze mam podobny nick jako ty.
Návrat nahoru Goto down
Fun
Excuro
Excuro
Fun


Poèet pøíspìvkù : 59
Join date : 27. 05. 09
Age : 34

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyWed Jun 10, 2009 4:10 pm

Leila napsal:
shewa napsal:
Milej Leilo.... kdyby sis radsi uvedomil ze ty ses zlodej nickuuuuu a vyhazovat neco v clan hall neni zakazano... zvlast kdyz se to nece nekomu tradovat... nemam co vic k tomu rict... ses proste lama...vsichni to ctou co pises... tak radsi mlc..... a vis moc dobre ze kdyz te nekde potkam ve hre tak te proste PKnu......nesnasim smrady ktery kradou nicky a obvinujou ostatni s bugu jenom proto ze ty treba nemas core..... na to si stezuj v klanu ze nejste schopni dostat se k zadnemu RB sperku.... lol!


Lol mam obvinovat Nuclear klan ktery sam velky Repsol ( Salma ) vykradl a presel k BadBoys aby si honil EGO ? az takovy srac nejsem takze stfu. Je videt jak lakate novy hrace k sobe.

Zadny nick sem ti neukradl tak mi tu nebrec a bez si brecet nekam do rohu ze mam podobny nick jako ty.

nic proti ale to acc salma dostal od repsola takze neobvinuj z nceho o cem vis hovno
Návrat nahoru Goto down
Rokosssi
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 29. 05. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyWed Jun 10, 2009 7:52 pm

Omfg Very Happy Tady je taky spam ? Doufám že to nečte Bootys :X Ten i za omfg dá 14.hod jail Very Happy Jinak k BB se radči nebudu vyjadřovat Very Happy

Btw: Problém je v servru každej debil jsi tady založí klan pak na to sere a nebo v lepším případě dělá machry ! Ono kdyby všichny .... dali hlavy dohromady tak by tady brekot proti BB nebyl boužel to asi všichny nechápou :X ŘÍKÁM TO JĚŠTĚ JEDNOU . lol!
Návrat nahoru Goto down
http://s9.bitefight.cz/bite/c.php?uid=36495
Leila
Moderators
Moderators
Leila


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 31. 05. 09
Age : 38
Location : Ledec nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyWed Jun 10, 2009 8:02 pm

Fun napsal:
Leila napsal:
shewa napsal:
Milej Leilo.... kdyby sis radsi uvedomil ze ty ses zlodej nickuuuuu a vyhazovat neco v clan hall neni zakazano... zvlast kdyz se to nece nekomu tradovat... nemam co vic k tomu rict... ses proste lama...vsichni to ctou co pises... tak radsi mlc..... a vis moc dobre ze kdyz te nekde potkam ve hre tak te proste PKnu......nesnasim smrady ktery kradou nicky a obvinujou ostatni s bugu jenom proto ze ty treba nemas core..... na to si stezuj v klanu ze nejste schopni dostat se k zadnemu RB sperku.... lol!


Lol mam obvinovat Nuclear klan ktery sam velky Repsol ( Salma ) vykradl a presel k BadBoys aby si honil EGO ? az takovy srac nejsem takze stfu. Je videt jak lakate novy hrace k sobe.

Zadny nick sem ti neukradl tak mi tu nebrec a bez si brecet nekam do rohu ze mam podobny nick jako ty.

nic proti ale to acc salma dostal od repsola takze neobvinuj z nceho o cem vis hovno

No je videt ze jste jeho kecy sezraly i s prutem ( a to ta navnada byla kurna mala ) klidne si nech vyjet jeho IP od Bootyse a zjistis ze Salma = Repsol a Jointik jeho kamos a ja leavl protoze sem zjistil ze udelal podel, takze tydle keci si nech pro nekoho jineho.
Návrat nahoru Goto down
BMWpowerMania
Elpy
Elpy



Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 11. 06. 09

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptyFri Jun 12, 2009 10:36 pm

No je videt ze jste jeho kecy sezraly i s prutem ( a to ta navnada byla kurna mala ) klidne si nech vyjet jeho IP od Bootyse a zjistis ze Salma = Repsol a Jointik jeho kamos a ja leavl protoze sem zjistil ze udelal podel, takze tydle keci si nech pro nekoho jineho.[/quote]

Jak muzes napsat ze sem neco ukradl ze ti neni hamba ty .... jedinej kdo co ukradl tak si to byl ty a to ze si vykradl celyho krafta jeho WH a CWH..a jestli je to ze si clovel prehodi vlastni eqvip co si vyrobil na jinou postavu kradeni tak si asi uplnej ...... Takze jedinej zlodej si tu ty....njn ubozaci jako ty si musi pomahat jen zlodejnou mno a neumi se tomu ani postavit a rict neco k tomu co udelal...a jen pak urazi ....zamysli se nad svyma srancema nez tu neco napises...
Návrat nahoru Goto down
Leila
Moderators
Moderators
Leila


Poèet pøíspìvkù : 21
Join date : 31. 05. 09
Age : 38
Location : Ledec nad Sazavou

Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání EmptySat Jun 13, 2009 1:00 am

ty tvoje kecy tak zeru, prej vykradl CWH, rofl dementiku. Uz kdyz jsem leavoval klan tak CWH bylo vycorovany od tebe takze tydle kecy si nech, je videt jaka si svine.

Ted budes pomlouvat abych byl ja ten nejhorsi takovy lidi zname, byl sem debil ze sem sel s takovym ubozakem do klanu a je videt jaky lamy jsou aspon v BB ze.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Velike zklamání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Velike zklamání   Velike zklamání Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Velike zklamání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte na fóru L2 serveru BlueLight :: Ostatní :: Offtopic-
Přejdi na: